Умови вживання

Користувачі цього Веб-сайту (далі по тексту «Веб-сайт») згодні з тим, що даним Веб-сайтом користуються на свій страх і ризик. Компанія «PRO.MED.CS Praha a.s», ІН: 00147893, місце знаходження: вул. Телчська 377/1, Міхле, 140 00 Прага 4, Чеська Республіка (далі по тексту «Компанія»), має право в будь-який час частково або повністю змінити даний Веб-сайт, або усунути його.

Поради та рекомендації, зазначені на Веб-сайті, не вважаються обов'язковими для всіх випадків. Хоча інформація і оброблена відповідно до даних, які затверджені Державним управлінням з контролю над лікарськими препаратами, Компанія не несе ніякої відповідальності за можливу шкоду здоров'ю, заподіяну непрофесійним способом при застосуванні або зловживанні зазначеної інформації.

Веб-сайт містить посилання на сайти третіх сторін, однак, це автоматично не означає затвердження змісту даних сайтів з боку Компанії. Компанія не бере на себе ніякої відповідальності за доступність або зміст цих сайтів, за збитки або заподіяну шкоду здоров'ю внаслідок використання їх змісту в будь-якій формі. Посилання на інші сайти надаються тільки для швидкої і зручної орієнтації, і користувачі їх відвідують на свій страх і ризик.

Захист особистих даних і використання сookies

Веб-сайт можна використовувати, не повідомляючи про свої особисті дані, які вас прямо ідентифікують. Веб-сайт може містити посилання на інші сайти, однак, тут описана політика конфіденційності яка не обов'язково дійсна на інших сайтах. Якщо вас цікавить інформація про спосіб збору особистих даних і їх поширення, зв'яжіться прямо з провайдером конкретного сайту.

Для моніторингу та статистики відвідуваності Веб-сайту використовується послуга Google Analytics компанії Google. Інформацію про збір даних в рамках цієї послуги ви знайдете на http://www.google.com/intl/uk/policies/privacy/.

Для пристосування Веб-сайту потребам користувачів і підвищення ефективності Веб-сайту використовуються файли сookies. Сookies - це текстові файли, які Веб-сайт може записати в ваш пристрій, щоб ідентифікувати пристрій, що використовується для зв'язку з Веб-сайтом, або зберегти інформацію, необхідну для роботи веб-сайту. Оскільки при використанні файлів сookies як т.зв. мережевих ідентифікаторів ви можете бути опосередковано ідентифіковані, ми дотримуємося відповідних діючих законів, які регулюють обробку особистих даних при їх використанні.

Коли ви входите на Веб-сайт, ми просимо вас погодитися на використання таких файлів сookies, які не є необхідними для правильного і безпечного відображення Веб-сайту, а в першу чергу призначені для маркетингових цілей Компанії. Якщо ви надаєте нам таку згоду, ви можете відкликати його в будь-який час таким же простим способом. Відкликання згоди не завдає шкоди законності обробки файлів сookies на підставі згоди, наданої до її відкликання, або можливості використання файлів сookies, необхідних для правильного і безпечного відображення Веб-сайту. Файли сookies також доступні стандартними веб-браузерами. В налаштуваннях цих браузерів ви можете видаляти, блокувати або повністю відключати окремі файли сookies, блокувати або дозволяти їх тільки для окремих веб-сайтів. Для отримання більш докладної інформації скористайтеся допомогою вашого браузера.

Наша Компанія, яка є адміністратором ваших особистих даних, може надати ці дані підрядникам, які беруть участь в адмініструванні і роботі Веб-сайту. У зв'язку з обробкою персональних даних у вас є права відповідно до спеціальних правових норм по обробці особистих даних, а саме право доступу, зміни, виправлення або доповнення. Крім того, ви маєте право видалити особисті дані, якщо ви відкликали свою згоду і не буде ніяких інших юридичних підстав для їх подальшої обробки, а також маєте право на передачу особистих даних, які обробляються на основі добровільно наданої згоди. Скористатися своїми правами ви можете через контактну форму на Веб-сайті Компанії. Точно таким же чином ви можете звернутися до нашої Компанії з будь-якими іншими запитами або коментарями щодо умов обробки ваших особистих даних. Ви також маєте право подати скаргу до відповідного наглядового органу, яким в Чеській Республіці є Управління з питань захисту даних.